۳ روز بندگی خالصانه معتکفان با دعای ام داوود پایان یافت

۳ روز بندگی خالصانه معتکفان حرم مطهر حضرت زینب ینت موسی بن جعفر (علیهم السلام ) اصفهان با قرائت دعای روحبخش ام داوود پایان یافت

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس، هر ساله با فرارسیدن ایام البیض ماه رجب، حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر (علیهم السلام) پذیرای خیل عظیمی از اقشار مختلف مردم به ویژه نسل جوان خداجویی است که خود را برای تمرین بندگی و جهاد با نفس آماده می کنند.

قرائت قرآن، بیان احکام، برگزاری حلقه های معرفت، قرائت دعا و زیارت و سخنرانی حجج اسلام صغیرا، داستانپور، جابرانصاری، دکتر بانکی پور و دکتر طیب نیا و مرثیه سرایی مجید ربانی، نعمت الله بهمنی، مرتضی انصاری، محمدحسین عزیزپور، سید مجتبی حسینی و شعرخوانی محمدصادق میرصالحیان از جمله برنامه‌هایی بود که از سحرگاه نخستین روز اعتکاف برگزار شد.

در این آیین که از سالروز ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی ( علیه السلام ) آغاز و با قرائت دعای ام داود خاتمه یافت، ۳۵۴ نفر از معتکفین امسال را خواهران و ۱۴۳ نفر را برادران به خود اختصاص داده بودند.

گفتنی است؛ ۴۹۷ معتکف در غروب روز ۱۵ رجب ، آخرین نماز اعتکاف را در صف‏های به هم پیوسته خواندند و پس از افطار با این فضای سرشار از عطر معنویت وداع کردند.

برای دیدن تصاویر بر روی عکس کلیک کنید

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *