رونمایی از کتاب «دخترها بابایی‌اند»

کتاب«دخترها بابایی‌اند» داستانی از زندگی شهید مدافع حرم‌، جواد محمدی به روایت خانواده جدیدترین اثر بهزاد دانشگر در حرم مطهر حضرت زینب خواهر امام رضا علیهماالسلام رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس،آیین رونمایی از کتاب «دخترها بابایی‌اند»، براساس زندگی شهید مدافع حرم‌، جواد محمدی به روایت خانواده، ‌به همت گروه جهادی کتاب هیئت، انتشارات شهید کاظمی و هیئت فدائیان حسین علیه‌السلام و با حضور خانواده شهید محمدی، بهزاد دانشگر (نویسنده کتاب)،‌ سردار محمد احمدیان و سیدرضا نریمانی شامگاه پنج‌شنبه ۸ خردادماه در حرم حضرت زینب خواهر امام رضا علیهماالسلام برگزار شد.

کتاب «دخترها بابایی‌اند» روایتی است پر احساس از زندگی شهید مدافع حرم جواد محمدی که توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر شده است.

شهید مدافع حرم جواد محمدی، چهارمین شهید مدافع حرم شهر دُرچه از توابع اصفهان است که پنج شنبه ۱۱ خردادماه ۹۶ به سوریه رفت و سه شنبه ۱۶ خردادماه ۹۶ با اصابت گلوله به پا و پهلویش همزمان با ۱۱ ماه مبارک رمضان به شهادت رسید و پیکر مطهرش بعد از گذشت ۲۵ روز چشم انتظاری، پیدا و به وطن بازگشت.

کتاب «دخترها بابایی‌اند» شرحی است از روابط پراحساس و پرعاطفه جواد محمدی و خانواده‌اش و روایتی جذاب از شهیدی که از همان دوره نوجوانی و جوانی، نسبت به وقایع اطرافیانش بی‌تفاوت نبود و تلاش می‌کرد، در هر جمعی از اجتماعات خانوادگی قرار می‌گیرد، آنجا را پراز شور و هیجان کند. جوانی که بی‌قرار بود و نمی‌توانست یکجا بند شود. او هرجا و هر زمان که لازم بود برای کسی کاری انجام بدهد، خودش را به آنجا می‌رساند و دست محبت دراز می‌کرد.

برای دیدن تصاویر بر روی عکس کلیک کنید