نماز عید سعید فطر در حرم مطهر حضرت زینب خواهر امام رضا علیهماالسلام

نماز عید سعید فطر با حضور پرشور و معنوی زائران و مجاوران به امامت مدیر آستان مقدس حضرت زینب سلام‌الله‌علیها حجت‌الاسلام والمسلمین صادق‌زاده در بارگاه نورانی حضرت زینب خواهر امام رضا (علیهم السلام) اقامه شد.

به گزارش روابط عمومی آستان مقدس، صبح امروز سه شنبه 13 اردیبهشت ماه مصادف با اول شوال، آیین عبادی نماز عید سعید فطر به حجت‌الاسلام والمسلمین صادق‌زاده و با حضور پرنشاط و باشکوه امت مسلمان، مومن، زائران و مجاوران حرم مطهر خواهر بزرگوار حضرت علی بن موسی الرضا (علیهماالسلام) اقامه شد.

 

جمع کثیری از نمازگزاران با زمزمه‌ «الله اکبر» و «لاالله اله الله» از ساعات آغازین طلوع آفتاب به شکرانه یک ماه روزه‌داری و عبادت برای اقامه فریضه نماز عید در این بارگاه نورانی حاضر شده بودند. برنامه‌های روز عید سعید فطر راس ساعت ۶:۱۵صبح با زمزمه دعای پرفیض ندبه توسط مداح و ذاکر اهل بیت (علیهم السلام) سید محمد رضایی آغاز شد و سپس نماز عید فطر سال 1443 به امامت حجت الاسلام محسن صادق زاده اقامه شد.

 

حجت الاسلام محسن صادق زاده  پس از اقامه نماز، خطبه‌های نماز عید سعید فطر را ایراد و با بیان اینکه امروز روز پاداش مومنین و مومنات است، خاطرنشان کرد: یک ماه روزه داری و عبادت به پایان رسید و امیدواریم خداوند به همه ما توفیق دهد بتوانیم این جایزه بندگی و عبودیت را تا آخرین لحظه حیات خود نگهداری و بتوانیم به وظایف دینی خود عمل کنیم.

 

 

برای دیدن تصاویر بر روی عکس کلیک کنید